Better Call Saul - czy będzie 7 sezon? Sprawdź, co już wiemy

Zastanawiasz się, czy będzie 7 sezon serialu Better Call Saul? Zbieramy w jednym miejscu wszystkie najważniejsze informacje.

Better Call Saul - czy będzie 7 sezon? (fot. AMC)

Pierwszy sezon Better Call Saul miał swoją premierę w 2015 roku. Aktualnie jesteśmy świadkami zakończenia 6 części spinn-offu serialu Breaking Bad, w którym poznaliśmy początki kariery jednego z najbardziej znanych prawników, którzy zajmują się sprawami największych i najbardziej wpływowych przestępców z serii. Co więcej, fani Breaking Bad w finałowych odcinkach ostatniego sezonu mogli zobaczyć swoich ulubionych bohaterów, czyli Walters White's oraz Jessiego.

Cała seria cieszy się doskonałymi ocenami. Tylko 6 sezon, w serwisie Rotten Tomatoes uzyskał notę na poziomie 99 % na podstawie 140 recenzji, co jest wynikiem wręcz doskonałym. Wiele osób w takiej sytuacji zastanawia się, co dalej? Czy będzie 7 sezon? O czym może opowiadać? Czy będą spin-offy i jaką przyszłość czeka całą franczyzę? Zbieramy w jednym miejscu wszystkie informacje.

Better Call Saul - czy będzie 7 sezon?

Nie mamy niestety dobrych wiadomości dla osób, które czekają na 7 sezon Better Call Saul. 6 sezon był z zamierzenia twórców ostatnim i zamknął historię, która miała zostać opowiedziana. Nie mamy tu do czynienia z sytuacją, w której serial został skasowany bądź przedwcześnie zakończony. Po prostu cała historia została zaplanowana właśnie na 6 części i teraz jesteśmy świadkami jej zakończenia. Dalsze losy m.in. Saula możemy zobaczyć w Breaking Bad. W serwisie Netflix dostępne są wszystkie odcinki.

Czy pojawi się kolejny spin-off Breaking Bad lub Better Call Saul?

Nie ma oficjalnych informacji na temat tego, czy kiedykolwiek pojawią się kolejne opowieści ze świata Breaking Bad i Better Call Saul. Co prawda jest tu jeszcze sporo miejsca do opowiedzenia nowych historii. W przyszłości może się pojawić pomysł szerszego opowiedzenia historii np. Gusa. Nic nie zostało jednak ostatecznie potwierdzone. Co więcej, twórca serii powiedział wprost, że jest otwarty na kolejne rzeczy, jednak jeszcze nie wie, czy nie byłoby to zbytnie wykorzystanie tego uniwersum. Być może lepiej, żebyśmy mieli dostęp do dwóch niemal doskonałych serii, niż być narażonym na średniej jakości spin-off.

Zobacz także: Xbox Game Pass 2022 - kompletna lista gier. Sprawdź, w co jeszcze zagramy w tym roku


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: