"Bez przedawnienia" w sierpniu

11 sierpnia do polskich sklepów trafi wydanie DVD filmu "Bez przedawnienia" ("High crimes") z Ashley Judd i Morganem Freemanem w rolach głównych.

"Bez przedawnienia" w sierpniu

Bez przedawnienia

Bohaterami filmu są Claire i Tom Kubik - kochające się i szczęśliwe małżeństwo, które na dodatek nie musi martwić się o sprawy materialne (ona jest wziętą adwokatką, on zaś przedsiębiorcą budowlanym). Ich szczęście zostaje zakłócone, gdy Tom zostaje aresztowany przez FBI i oskarżony o udział w... ludobójstwie. Agenci twierdzą ponadto, ze nie nazywa się on Tom Kubik, lecz Ronald Chapman. Claire początkowo sądzi, że jest to pomyłka - jednak z czasem okazuje się, że mąż w przeszłości pracował dla amerykańskiej armii. Tom konsekwentnie twierdzi jednak, że jest niewinny. Małżonka postanawia to udowodnić - w tym celu podejmuje współpracę z Charlie Grimesem (znakomity Morgan Freeman), byłym prawnikiem wojskowym.

Ścieżka dźwiękowa będzie dostępna w DD 5.1, zaś obraz w formacie 2,35:1 i 16:9. Wśród dodatków, na płycie znajdą się m.in. komentarz reżysera Carla Franklina oraz materiały dokumentalne z realizacji filmu. Dystrybutorem filmu jest firma Imperial Entertainment.