Bez tego elektronicznego gadżetu wielu z nas nie wyobraża sobie życia - już teraz w Biedronce!

Biedronka Home szaleje z ofertą, która przysparza sieci coraz większe grono klientów. Tym razem, znaleźliśmy gadżet od znanego producenta elektroniki. Przyda się zarówno podczas podróży, pracy, a nawet nauki!

fot. PCWorld

Biedronka Home staje się wiodącym sklepem internetowym, który do tej pory odwiedziło już kilka milionów Polaków. Dobra pozycja na rynku umożliwia wprowadzanie do oferty przeróżnych sprzętów od znanych producentów o czym przekonaliśmy się m.in. w przypadku roweru elektrycznego JOBOBIKE oraz sprzętu od Hyundai. Sieć sklepów nie zwalnia - pośród nowości znaleźliśmy elektroniczny gadżet, który może ucieszyć niemal każdego.

TCL MOVEAUDIO S200 słuchawki bezprzewodowe

TCL MOVEAUDIO S200 słuchawki bezprzewodowe

Skupienie w zatłoczonym metrze, odsłuchanie nowego podcastu, a może ulubionej playlisty podczas codziennych podróży? Rozwiązanie jest jedno - odpowiednie słuchawki, które pozwolą Ci cieszyć się audio. Jak przystało na nowoczesne akcesoria, są w pełni bezprzewodowe - umożliwia to łączność Bluetooth. Jedno naładowanie wystarcza na około 3,5h słuchania - w etui są to aż 23 godziny, tak więc mogą towarzyszyć Ci nawet podczas podróży na drugi koniec świata. Gadżet skonstruowano w oparciu o system redukcji dźwięków z tła ENC, tak więc możemy być przekonani o czystości dźwięku. Ponadto, słuchawki posiadają sensor wykrywający zdejmowanie - dzięki temu, mogą być automatycznie włączane i wyłączane w celu zaoszczędzenia baterii. Sterowanie odbywa się poprzez panel lub asystenta głosowego. Słuchawki trafiły do sprzedaży w dwóch wersjach kolorystycznych - czerni oraz bieli.

Zobacz również:

Przejdźmy do parametrów...

  • zgrabny design, wygoda dzięki konstrukcji half in-ear
  • czysty dźwięk rozmów głosowych z ENC – system redukcji szumów
  • 4 mikrofony kierunkowe
  • Google Fast Pair 2.0 - szybkie parowanie z telefonem
  • odporność na wodę i kurz
  • zaawansowana kontrola dotykowa
  • inteligentne wykrywanie założenia słuchawek
  • asystent głosowy współpracujący m.in. Asystentem Google
  • polecane dla graczy i do live streamingu - niski czas opóźnienia

Już teraz, TCL MOVEAUDIO S200 kupisz za 249 zł - słuchawki oraz wszelkie szczegóły znajdziesz pod tym linkiem.


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: