Bez wyjścia

Pełen erotyzmu dramat obyczajowy z gwiazdorską obsadą. Wciągająca opowieść o namiętnościi trudnych wyborach życiowych.

Pełen erotyzmu dramat obyczajowy z gwiazdorską obsadą. Wciągająca opowieść o namiętnościi trudnych wyborach życiowych.

Jeff mieszka w słonecznej Kalifornii, gdzie czas upływa mu na pisaniu scenariuszy i romansowaniu z pięknymi kobietami. Jednak jego związki nie należą do trwałych i najbardziej udanych. Poszukiwania idealnej partnerki wciąż spełzają na niczym. Pewnego dnia Jeff poznaje Kelly - seksowną i nieco tajemniczą pielęgniarkę o anielskiej twarzy. Rozpoczyna się niezwykle namiętny i burzliwy romans. Ale już po dwóch tygodniach dziewczyna oznajmia, że jest z nim w ciąży. Jeff uświadamia sobie, że właściwie nic o niej nie wie i co gorsza, nie jest nawet pewien, czy to rzeczywiście jego dziecko. Zagubiony postanawia prosić o radę ukochanego ojca, z którym zawsze miał świetny kontakt. Ten zaś podpowiada mu niezwykle drastyczne rozwiązanie. Decyzja, jaką podejmuje Jeff, powoduje poważny konflikt, który grozi rozłamem rodziny.

Wciągająca opowieść o namiętności, zazdrości i trudnych wyborach życiowych, o tym, jak bolesne może okazać się wejście w dorosły świat. Jedną z głównych ról, ojca Jeffa, zagrał nominowany do Oscara i Złotego Globu Harvey Keitel, aktor znany m.in. z takich hitów kinowych, jak "Fortepian", "Dym", "Lulu na moście" czy słynne "Wściekłe psy" Quentina Tarantino, których był także współproducentem. W "Bez wyjścia" wystąpili także Brad Rowe ("W sieci kłamstw", "Przedsionek piekła") i Rachel Blanchard ("Clueless").

Informacje

Bez wyjścia (Nailed) © 2001 Nailed LLC

Gatunek dramat

Czas 86 minut

Reżyseria Joel Silverman

Scenariusz Joel Silverman

Zdjęcia Jack Conroy

Muzyka Mark Binder, Neil Giraldo

Obsada Harvey Keitel, Brad Rowe, Rachel Blanchard, Mary Kay Place, Dash Mihok, Lori Heuring, Gina Philips, Richard Voll, Robert Scott Dobbie, Sandra Seacat i inni

Kraj i rok produkcji USA, 2001

Wydanie DVD

Dźwięk DTS angielski, DD 5.1 angielski, DD 5.1 polski lektor

Napisy polskie

Obraz kolorowy

Format 1,85:1 panoramiczny, anamorficzny

Płyta jednostronna, dwuwarstwowa