Bezpieczeństwo w sieci - zagrożenia dla sektora biznesowego

Najbliższe szkolenie: "Bezpieczeństwo w sieci - zagrożenia dla sektora biznesowego" odbędzie się 4 października o godzinie 13.00. E-seminarium zostało przygotowane przez PC World we współpracy z Kaspersky Lab.Do 20 września obowiązuje specjalna, 25% zniżka.

W czasach, kiedy niemal każda firma i instytucja aktywnie korzysta z Internetu, zapewnienie bezpieczeństwa informacji oraz ochrona przed złośliwym oprogramowaniem staje się nie tylko dobrym nawykiem, ale koniecznością. Współczesny cyberprzestępca nie tworzy szkodników dla zabawy, lecz w konkretnym celu mającym przynieść zysk.

Bezpieczeństwo w sieci - zagrożenia dla sektora biznesowego

Bezpieczeństwo w sieci

W czasie szkolenia zostaną omówione metody szpiegowania wykorzystywane przez najbardziej złożone szkodliwe programy, jakie kiedykolwiek wykryto. Dodatkowo zajmiemy się analizą zagrożeń dla firm średnik i małych, wykorzystujących sprzęt SOHO, który nawet mimo zmiany ustawień domyślnych, nie zawsze nadaje się do użytku w sieci firmowej. Na koniec pokażemy w jaki sposób wykryć i usunąć robaka sieciowego Kido z zainfekowanego komputera, bez aplikacji wykrywającej szkodliwe oprogramowanie... Czy znajomość rejestru systemu Windows się przy tym przyda? Przekonajmy się!

Szkolenie poprowadzi Maciej Ziarek - ekspert z Kasperky Lab. Szczegółowy plan, opis szkolenia oraz rejestracja na stronie idg.netevents. Cena eSeminarium to jedynie 244,77 zł z VAT. Przy rejestracji do 20 września specjalna zniżka w wysokości 25%. Po zakończonym szkoleniu uczestnicy otrzymają certyfikaty uczestnictwa oraz prezentację przygotowaną przez prowadzącego.


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: