Bezpieczne dane

Firma FERRO Software poinformowała o wydaniu Ferro Backup System 2.2 - systemu archiwizacji danych przeznaczonego do zabezpieczania komputerów podłączonych do sieci LAN.

W nowej wersji system dostosowano do pracy na komputerach z aktywnymi Usługami terminalowymi, przez co osiągnięto większą stabilność modułu zarządzającego. Wprowadzono nowe polecenie "Archiwizuj wszystko", służące do natychmiastowej archiwizacji danych ze wszystkich komputerów podłączonych do sieci lokalnej. Dodano również algorytm wykrywający awarie sieci i informujący administratora o znaczących spadkach szybkości transmisji danych.

Archiwizacja ze wszystkich urządzeń podłączonych do sieci lokalnej

Archiwizacja ze wszystkich urządzeń podłączonych do sieci lokalnej

Ferro Backup System to polski produkt stworzony z myślą o polskich przedsiębiorstwach i instytucjach, w których często jeszcze wykorzystywane są komputery z połowy lat 90. Charakteryzuje się niewielkimi wymaganiami co do systemu operacyjnego jak i sprzętu. Moduł zarządzający nie wymaga drogiej, serwerowej wersji systemu operacyjnego, czy też napędów taśmowych, natomiast oprogramowanie klienckie instalowane na komputerach przeznaczonych do archiwizacji (komputery biurowe, notebooki, serwery plików) wymagają jedynie komputera z procesorem 486 DX, 12 MB pamięci RAM i systemem Windows 95.

Program dostępny jest w trzech pakietach zawierających licencje na 5, 10 i 30 stanowisk. Ceny pakietów wynoszą odpowiednio 390 zł, 590 zł i 1290 zł. Zakupu programu można dokonać na stronie http://fbs.ferro.com.pl


Zobacz również