Bezpłatna nawigacja na Święta

NaviExpert i Drogowskaźnik to dwie usługi, z których kierowcy bezpłatnie mogą skorzystać, wybierając się na świąteczny obiad lub imprezę sylwestrową. Sprawdźmy, jakie funkcje posiadają.


Drogowskaźnik w prezencie od Polkomtela

Użytkownicy Plusa już od 20 grudnia mogą za darmo korzystać z mapy Polski i nawigacji online Drogowskaźnik. Usługa będzie działać aż do 2 stycznia.

Drogowskaźnik umożliwia m.in. wyszukiwanie adresów, miejscowości i punktów użyteczności publicznej, takich jak: bankomaty, apteki i hotele. Wśród funkcji wartych uwagi są też "Moje miejsca", wyznaczanie trasy i ruch uliczny. Program zawiera rozkłady jazdy i trasy komunikacji miejskiej w kilkudziesięciu największych miastach Polski.

Aby aktywować Drogowskaźnik należy wysłać darmowy SMS o treści DROGOWSKAŹNIK na nr 8045. W odpowiedzi klient otrzymuje link do pobrania aplikacji.

Bezpłatny NaviExpert

Dla wszystkich, w dniach 23-27 grudnia i w okresie Nowego Roku (31 grudnia - 2 stycznia) dostępna będzie nawigacja dla telefonów komórkowych NaviExpert.

Wśród plusów NaviExpert wymienić można ułatwienia dla poruszających się pieszo i środkami komunikacji miejskiej. We współpracy z serwisem JakDojade.pl udostępniono planer trasy przejazdu autobusami, tramwajami i metrem. Działa w miastach Polski, takich jak: Bydgoszcz, Kraków, Łódź, Poznań, Szczecin, Toruń, Wrocław i Warszawa.

Nawigacja korzysta z autorskiej technologii Community Traffic, która układa trasę optymalizując zużycie paliwa. Wybierając najbardziej ekonomiczną trasę, możemy zaoszczędzić nawet do 10 proc. miesięcznych wydatków na paliwo.

Aplikację NaviExpert będzie można pobrać z firmowej strony WWW. Miłośnikom "Top Model" spodoba się pewnie głos lektorki o imieniu Dżoana, który dokupić można w cenie 4,88 zł.

Dżoana nawigejszyn - lets drajw end mejk fan