Bezpłatna ochrona przed phishingiem

PhishGuard 2.0.79 to bezpłatne narzędzie chroniące poufne dane internauty przed kradzieżą. Jeżeli dokonujesz operacji finansowych przez Sieć, możesz być celem perfidnego ataku, a to zabezpieczenie nic nie kosztuje.

Bezpłatna ochrona przed phishingiem

Program uniemożliwia otwieranie potencjalnie niebezpiecznych stron internetowych lub wiadomości elektronicznych, podszywających się pod prawdziwe serwisy bankowe lub aukcyjne. Jeżeli ktoś trafi na taką stronę może podać bezwiednie osobom trzecim hasło, login, numer karty kredytowej i inne poufne informacje.

Narzędzie opiera się na bazie podejrzanych adresów internetowych, które zgłaszane są bez przerwy przez internautów i weryfikowane przez zespół monitorujący. ScamBase, tak się nazywa ten zbiór, jest przechowywany na lokalnym komputerze, więc usługa nie powoduje spowolnienia łącza.

Aplikacja posiada również bardziej rozbudowany odpowiednik o rozszerzonych funkcjach. Program jest bezpłatny, jednak wymaga rejestracji użytkownika i wprowadzenia specjalnego kodu. Więcej informacji dostępnych jest na stronie producenta.

Pobierz wersję dla Internet Explorera lub dla Firefoksa.