Bezpłatny dostęp do platform e-learningowych dla studentów od T-Mobile

W obecnej sytuacji T-Mobile wprowadza kolejne ułatwienie, tym razem dla studentów. Korzystanie z platform e-learningowych szkół wyższych zostaje objęte opcją „zero rating”, co oznacza, że pakiet danych klientów T-Mobile nie będzie zużywany.

Od 1 kwietnia wszyscy studenci uczelni wyższych będą mogli korzystać z platform e-learningowych, należących do ponad 30 uczelni wyższych w Polsce, bez żadnych ograniczeń związanych z transferem danych. To zdecydowane ułatwienie dla wszystkich osób, które obecnie uczą się wyłącznie w domu. Jak podkreśla prezes T‑Mobile Polska, Andreas Maierhofer:

W obecnych okolicznościach, gdy kontynuowanie nauki możliwie jest wyłącznie w sposób zdalny, mogliśmy zareagować tylko w jeden sposób. Zniesienie opłaty za dane przesłane podczas korzystania z platform e-learningowych uczelni gwarantuje studentom i doktorantom komfort korzystania i równy dostęp do wiedzy.

Jednocześnie pragnę zapewnić, że podobne rozwiązanie jesteśmy w stanie zaproponować również na innych poziomach systemu edukacji.

Bezpłatny dostęp do platform e-learningowych dla studentów od T-Mobile

T-Mobile zaznacza, że użytkownicy nie muszą nic aktywować, zgłaszać czy potwierdzać, że są studentami, doktorantami lub pracownikami uczelni. Opcja „zero rating” na platformach e-learningowych zostaje uruchomiona automatycznie dla wszystkich.

Warto także wspomnieć, że T Mobile kilka dni temu wprowadził „zero-rating” dla uruchomionej przez Ministerstwo Cyfryzacji aplikacji „Kwarantanna domowa”.

Zobacz również:

  • Które sieci telekomunikacyjne mają najczęściej awarie w 2021 roku?
  • Łaziki marsjańskie w Polsce? Największe kosmiczne wydarzenie w Europie

Oficjalną informacje znajdziecie na: https://t-mobile.pl

Podczas nauki lub pracy zdalnej warto zadbać o swój komfort i zdrowie - sprawdźcie jaki fotel do pracy w domu wybrać.