Bezprzewodowa gitara dla fanów Guitar Hero i Rock Band

Produkt firmy Speed-Link o nazwie Stage Devil Wireless Guitar to bezprzewodowa gitara o pełnej funkcjonalności pada. Mogą z niej korzystać użytkownicy pecetów oraz konsol Playstation 2 i Playstation 3.

Na polskim rynku jest już dostępna bezprzewodowa gitara firmy Speed-Link o pełnej funkcjonalności pada, przeznaczona dla użytkowników pecetów oraz konsol Playstation 2 i Playstation 3. Urządzenie o nazwie Stage Devil Wireless Guitar (SL-4460-SBK) w oparciu o technologię połączeń radiowych 2,4 GHz zapewnia sprawne działanie w odległości do 10 metrów od odbiornika.

Bezprzewodowa gitara zapewnia sprawne działanie w odległości do 10 metrów od odbiornika

Bezprzewodowa gitara zapewnia sprawne działanie w odległości do 10 metrów od odbiornika

Na gryfie gitary umieszczono dwa bloki klawiszy, związanych z obsługą niskich i wysokich dźwięków. Może być ona zatem wykorzystywana zarówno w połączeniu z grą Guitar Hero, jak i z bardziej wymagającą produkcją w postaci gry Rock Band. Symetrycznie zbudowany korpus sprawia, że prezentowany produkt zapewni możliwość zabawy zarówno prawo-, jak i leworęcznym graczom. W zestawie dostarczany jest także pas do gitary o regulowanej długości.

Urządzenie objęte dwuletnią gwarancją jest sprzedawane w cenie 239 zł.