Bezprzewodowa myszka, która ładuje się w 3 minuty? To nie fantazja

Genius DX-ECO to nowa, bezprzewodowa myszka optyczna - od innych wyróżnia się jednak tym, że w ogóle nie potrzebuje baterii ani nie ma wbudowanego akumulatora, a ładuje się tylko w 3 minuty. Jak więc działa?

Mysz Genius DX-ECO

Genius DX-ECO czyli tydzień w 3 minuty

Firma Genius wprowadziła ciekawe rozwiązanie w swojej najnowszej myszce - złoty kondensator, który swoje właściwości powinien utrzymać przez co najmniej 100 tys. cykli. Największą zaletą tego rozwiązania jest akt, że DX-ECO ładuje się w niecałe 3 minuty za pomocą przewodu mikro USB Jedno ładowanie wystarcza na tydzień pracy myszki.

Zalety myszki DX-ECO

Mysz Geniusa wyposażono w technologię śledzenia BlueEye, dzięki czemu może ona pracować na niemal każdej powierzchni. Zasięg to aż 15 metrów. Genius DX-ECO wyposażono w siedem przycisków, w tym regulację rozdzielczości (od 800 do 1600 DPI).

Genius DX-ECO - mysz w dobrej cenie?

Mysz Genius DX-ECO będzie dostępna dopiero na początku 2012 roku. Co więcej cena jest całkiem atrakcyjna jak za nowatorskie rozwiązanie - 99 zł.

Bezprzewodowa myszka, która ładuje się w 3 minuty? To nie fantazja

Mysz Genius DX-ECO

Czy warto wymienić swojego gryzonia?

Może wreszcie przerzucę się na bezprzewodową myszkę? (bo kabli nie lubię) A Wy wolicie gryzonia na kablu czy puszczonego luzem?


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: