Bezprzewodowe peryferia Trust

W sprzedaży pojawiły się nowe urządzenia peryferyjne firmy Trust: kontrolery gier (kierownice i joystick), skaner, klawiatura oraz myszy komputerowe.

Firma InterCom - dystrybutor podzespołów i akcesoriów Trust – poinformowała o pojawieniu się w sprzedaży nowych: kontrolerów gier (kierownice i joystick), skanera, klawiatury oraz myszy komputerowych.

Kierownice Trust Vibration Feedback Rally Master USB i Trust Formula 1 Race Master USB to modele wyposażone w drążek oraz przyciski na kierownicy do zmiany biegów, pedały przyspieszenia i hamulca. Dodatkowo pierwszy z produktów posiada również funkcję wibracji (Vibration Feedback).

Zobacz również:

  • Back to school - idealna drukarka do pracy i nauki zdalnej
  • Eksperci ostrzegają przed Apple! Boją się pełnej inwigilacji?

Joystick Trust Predator TH 400 posiada przełącznik HAT (dla zaawansowanych symulatorów lotu), 4 przyciski fire oraz analogową kontrolę ruchu.

Trust Compact Scan USB 19200 to skaner formatu A4, pracujący w maksymalnej rozdzielczości 19200 dpi (optyczna 600 x 1200 dpi) z 48-bitowym kolorem.

Optyczne myszy Trust - Trust Ami Mouse 250S Optical oraz Trust Ami Mouse 250S Wireless to modele 5-przyciskowe (programowalne) z pokrętłem, współpracujące z komputerem za pośrednictwem portu PS/2 lub USB. Drugi z wymienionych modeli to bezprzewodowa mysz optyczna, korzystająca z technologii radiowej (Trust Wireless Radio Technology RF 27 MHz).

Ostatnia z nowości - Trust Wireless Keyboard & Mouse 300KD stanowi komplet składający się z bezprzewodowej klawiatury oraz bezprzewodowej, 3-przyciskowej myszy z dwoma pokrętłami, pracującej z rozdzielczością 520 dpi. Klawiatura wyposażona jest dodatkowo w 8 klawiszy funkcyjnych (tryby multimedia i office).

Więcej informacji:

http://www.intercom.pl