Bezprzewodowe słuchawki w ofercie Creative'a

W ofercie firmy Creative znalazły się słuchawki bezprzewodowe Creative Wireless Headphones SE2300. Urządzenie korzysta z technologii Bluetooth.

Creative Wireless Headphones SE2300

Creative Wireless Headphones SE2300

Wraz ze słuchawkami rozprowadzany jest przekaźnik radiowy, pracujący w promieniu 10 metrów. Podłączany do gniazda słuchawkowego przekaźnik odpowiedzialny jest za transmisję sygnału do słuchawek. Przekaźnik służy również do regulowania głośności. Zastosowana technologia Advanced Audio Distribution Profile (A2DP) pozwala ponadto na zsynchronizowanie słuchawek z dowolnym urządzeniem Bluetooth.

Producent wbudował w słuchawki baterię litowo-jonową, której jednokrotne ładowanie wystarcza na 8-godzinne słuchanie muzyki. Gdy bateria jest bliska wyczerpaniu, rozlega się informujący o tym sygnał dźwiękowy. Baterię można doładować poprzez zasilacz lub port USB. Wbudowana technologia oszczędzania energii automatycznie wyłącza słuchawki gdy tylko połączenie Bluetooth zostanie przerwane.

SE2300 trafią w pierwszej kolejności do Singapuru. Daty ich europejskiej premiery na razie nie podano. Cenę słuchawek ustalono na 99,99 USD.


Zobacz również