Bezprzewodowe wszystko w jednym: szerokopasmowy router xDSL

DI-824VUP+ to nowy,szerokopasmowy router WiFi xDSL firmy D-Link, który może pełnić funkcje punktu dostępowego, zapory ogniowej, przełącznika i serwera wydruku.

Wielofunkcyjny router WiFi D-Link DI-824VUP

Wielofunkcyjny router WiFi D-Link DI-824VUP

Rozwiązanie zaprojektowano z myślą o małych i średnich biurach oraz użytkownikach indywidualnych.

Router DI-824VUP+ uzupełnia bezprzewodową rodzinę urządzeń WiFI - AirPlus G+. Umożliwia współdzielenie szerokopasmowego łącza do Internetu oraz drukarki zarówno użytkownikom sieci bezprzewodowej, jak i tradycyjnej - kablowej, wyposażony jest bowiem w 4-portowy przełącznik Fast Ethernet 10/100 Mb/s. Router ma również porty USB i równoległy w celu podłączenia dowolnego typu drukarki i jej współdzielenia w lokalnej sieci.

Urządzenie pracuje w standardzie IEEE 802.11g oferując transfer do 54 Mb/s (z innymi urządzeniami serii AirPlus G+). Jednocześnie jest w pełni kompatybilny ze sprzętem działającym w standardzie 802.11b i 802.11b+.

DI-824VUP+ zapewnia także ochronę sieci przed nieuprawnionym dostępem. Łączy w sobie funkcje zapory ogniowej typu Stateful Packet Inspection (SPI) i bramy VPN, które zabezpieczają sieć przed atakami i umożliwiają bezpieczną komunikację. Jednocześnie tunele VPN umożliwiają pracownikom zdalne połączenie z firmową siecią, a także łączenie dwóch lub więcej oddziałów firm. Funkcja blokowania adresów URL i filtrowania zawartości domen pozwala na ograniczenie uprawnień użytkowników w dostępie do Internetu.

Cena routera dla użytkowników końcowych kształtuje się na poziomie ok. 870 zł. Produkt objęty jest 2-letnią gwarancją.


Zobacz również