Bezprzewodowy Internet w chello

UPC, dostawca usługi dostępu do sieci chello, od dziś oferuje swoim klientom usługi dodatkową usługę, UPC WiFi - Domowa Sieć Bezprzewodowa. W jej ramach abonenci firmy będą mogli podłączać komputery do Internetu za pośrednictwem bezprzewodowego routera.

Aby skorzystać z nowej usługi, klient UPC może wydzierżawić od firmy router Netgear RangeMax WPN824 Wireless. W skład zestawu instalacyjnego wchodzi również bezprzewodowa karta USB. Miesięczny koszt korzystania z usługi UPC WiFi wynosi 9,90 zł, jest jednak jeden warunek - użytkownik musi podpisać zobowiązanie do korzystania z usługi przez 12 miesięcy. W przeciwnym wypadku koszt usługi będzie wynosił 19,90 zł.

Instalacja zestawu realizowana przez pracownika UPC wynosi 59,90 zł. Użytkownik może zainstalować zestaw samodzielnie, jednak w tym przypadku musi opłacić koszty aktywacji usługi w wysokości 12,90 zł.

Bezprzewodowy Internet w chello

Zmiany w usługach dostępu do Internetu UPC chello

Jednocześnie z wprowadzeniem nowej usługi dodatkowej UPC zmienia parametry usługi chello. Teraz do Internetu mogą podłączyć więcej niż jeden komputer również klienci chello classic i light, a nie tylko - jak dotychczas - chello ultra i plus.