Bezprzewodowy router ADSL marki ASUS

ASUS WL-600g to nowy modem ADSL, router bezprzewodowy 802.11b/g i urządzenie pełniące funkcje serwera ftp/drukarki w jednym.

WL-600g to urządzenie zgodne ze standardem UPnP IGD, które pozwala urządzeniom dzielić się tym samym adresem IP, jednocześnie grać w gry online lub rozmawiać przez VOIP. Funkcja Quick Setup w WL-600g pozwala na szybkie podłączenie się do Internetu, automatycznie wykrywając w ciągu kilku sekund lokalne ustawienia ADSL ISP. WL-600g oferuje funkcje Plug-n'-Share. Zarówno w przypadku dysków twardych jak i drukarek, wystarczy jedynie podłączyć je do portu USB 2.0, aby umożliwić innym komputerom w sieci dostęp do tych urządzeń bez konieczności pozostawienia komputera lub serwera włączonego.

Bezprzewodowy router ADSL marki ASUS

Asus WL-600g

Działa on jako serwer ftp, umożliwiając użytkownikom tworzenie kopii zapasowych plików ze swoich komputerów i przeglądanie poprzez otoczenie sieciowe w Windows zawartości zewnętrznych dysków twardych. Ze wszystkich funkcji można korzystać bez konieczności podłączenia WL-600g do systemu komputerowego. Funkcja Game Blaster w WL-600g inteligentnie optymalizuje zasoby sieciowe i nadaje priorytet przepustowości dla gier online. System dystrybucji wireless (WDS) pozwala zbudowanie sieci bezprzewodowej o szerokim zasięgu łącząc wiele punktów dostępu poprzez linki WDS.

Więcej informacji:

http://pl.asus.com