Bezprzewodowy system kina domowego Pioneera

Pioneer zaprezentował nowy system kina domowego - DCS-525, wyposażony w bezprzewodowy głośnik tylny. Aktywna jednostka bezprzewodowego głośnika, wykorzystuje technologię Direct Diffuse, która emituje fale dźwiękowe z głośnika tak, aby odbijały się od ścian i sufitu tworząc w ten sposób dźwięk surround.

Bezprzewodowy system kina domowego Pioneera

Pioneer DCS-525

Dzięki takiemu rozwiązaniu głośnika tylnego oraz 9 cm grubości subwooferowi, system ten jest łatwy do ustawienia nawet w niewielkich pomieszczeniach. Technologia DSP współdziała z systemem Direct Diffuse zainstalowanym w bezprzewodowym głośniku tylnym.

DCS-525 odtwarza większość najpopularniejszych formatów zapisu dźwięku i obrazu - DVD-Video, CD-Audio, VideoCD, Super VideoCD, MP3, WMA, JPEG. Ponadto urządzenie również odtwarza nagrywane płyty CD-R/RW oraz płyty DVD-R/RW zarówno zapisane w trybie Video jak i Video Recording.

Przednie głośniki satelitarne i bezprzewodowy głośnik tylny, wykończone są w szarym i srebrnym kolorze. Płaski subwoofer można postawić pionowo lub położyć na płasko, co zapewnia jeszcze większą dowolność jego rozmieszczenia.

Całość dysponuje mocą 650 W RMS (100 W x 6 + 25 W x 2). Jednobryłowy, bezprzewodowy głośnik tylny w technologii Direct Diffuse wyposażono w cyfrową technologię przesyłania sygnału audio.

Urządzenie wyposażono w złącze SCART z możliwością transmisji sygnału wideo w formacie RGB. Dzięki nowym trybom DSP - Wireless Left/Right i Wireles Wide - różne położenia głośnika tylnego są kompensowane w celu uzyskania optymalnego pola dźwiękowego. Kolumnę można nawet przenieść do sąsiedniego pomieszczenia i korzystać z niego w trybie "Stereo Mode" jak ze źródła 2-kanałowego dźwięku.

Dystrybutor:

http://www.dsv.pl