Bezstratny system edycji wideo

W czasie NAB 2001 Media 100 zaprezentowała Media 100i 7.5, system kreacji cyfrowych mediów wyposażony w 'bezstratny' [lossless] mechanizm kodowania plików wideo, który pozwala utrzymać jakość materiału filmowego na poziomie nadającym się do publikacji podczas całego procesu produkcji.

Najnowsza wersja systemu do tworzenia i edycji multimedialnych audycji cyfrowych Media 100i 7.5 firmy Media 100 zaopatrzona została w mechanizm kodowania plików wideo pozwalający na utrzymanie ich na wystarczającym do publikacji poziomie jakości przez cały proces edycyjny. 'Technologia 'lossless codec' (bezstratnego kodowania] zawiera zaawansowane algorytmy zapewniające wysoką jakość nieskompresowanych obrazów wideo bez zwiększania potrzebnej do ich obróbki przestrzeni na twardym dysku czy wydłużenia czasu wymaganego do przeprowadzenia renderingu filmu', oświadczyli przedstawiciele Media 100.

Pakiet Media 100i został stworzony z myślą o producentach wideo, nadawcach strumieniowych audycji online oraz wszystkich zainteresowanych profesjonalnymi możliwościami edytowania materiałów multimedialnych na komputerach Macintosh. W 'bezstratną' technologię kodowania wyposażona jest standardowa, profesjonalna wersja systemu Media 100 i7.5 XR, której cena wynosi 17,995 USD. Poza nią dostępne są warianty XS i LX, w cenach odpowiednio: 9,995 USD i 5,995 USD.

www.media100.com


Zobacz również