Biedronka Home: sklep internetowy już otwarty! Czy warto skorzystać?

Nadszedł długo wyczekiwany moment, Biedronka rusza z własnym internetowym sklepem! Oto wszystko co wiemy o nowej platformie.

fot. Biedronka

Biedronka Home

Około dwóch tygodni temu informowaliśmy o pogłoskach dot. nadchodzącego sklepu internetowego sieci sklepów Biedronka. Omówiliśmy wówczas testową wersję strony, wraz z uwzględnieniem występujących kategorii i kilku podstawowych zasad sprzedaży. Wygląda na to, że oficjalna wersja pokrywa się z naszymi oczekiwaniami, a nawet i może wychodzić im naprzeciw. Jak wspominaliśmy w poprzednim wpisie, sklep internetowy obejmuje wyłącznie artykuły przemysłowe. Płatności są możliwe poprzez PayU, Blik, paybylink oraz karty takie jak Mastercard, Visa oraz Maestro. Nasze zamówienia będą realizowane przez firmy kurierskie z dostawą pod drzwi lub do wybranego paczkomatu. Co istotne, do korzystania z serwisu niewymagana jest rejestracja - użytkownicy bez konta lojalnościowego mogą w pełni korzystać z internetowych zamówień.

W chwili otwarcia, w sklepie jest dostępnych ponad 1200 produktów z rozmaitych kategorii takich jak AGD, RTV oraz elektronika marek własnych, ale i nie tylko. W sklepie znajdują się m.in. produkty sygnowane logo Samsunga, TCL oraz MPM. Z uwagi na szeroką ofertę, niemal każdy znajdzie coś dla siebie - zarówno hobbystyczny kucharz, majsterkowicz czy fan sportu. W jednym z ostatnich wpisów omawialiśmy ofertę elektronarzędzi firmy NITEO.

Zobacz również:

W każdą środę oraz niedzielę będą odbywać się cykliczne akcje pod hasłem HITY CENOWE. Warto zaglądać również do zakładki obejmującej nowości w ofercie - wiele produktów znika dość szybko.

Biedronka Home: sklep internetowy już otwarty! Czy warto skorzystać?

fot. PCWorld

W tym artykule podpowiadamy, jak zrobić zakupy w sklepie internetowym Biedronki i jak dokonać zamówienia.