Biedronka: ekspres do kawy za jedyne 299 zł – czy warto kupić? Jeszcze tylko do soboty w sklepach!

Czy wiesz, że w ofercie Biedronki znajdziesz tani ekspres ciśnieniowy? Sprawdzamy, co to za urządzenie i czy warto go kupić.

Fot. PCWorld

Biedronka kolejny raz zaskakuje nas ciekawą ofertą i atrakcyjną ceną. Tym razem do kupienia jest ekspres do domu, który pozwoli na szybkie i proste zaparzenie ulubionej kawy czarnej lub mlecznej. Niezależnie więc od tego, czy jesteś amatorem małej czarnej, czy cappuccino – ekspres przyrządzi preferowany napój w kilka chwil. Urządzenie jest dostępne w dniach 2-14 maja 2022 r., czyli JESZCZE TYLKO DZIŚ! Sprawdzamy, co potrafi ten model i czy warto rozważyć ten zakup.

Ekspres ciśnieniowy do kawy MKW-06

Biedronka: ekspres do kawy za jedyne 299 zł – czy warto kupić? Jeszcze tylko do soboty w sklepach!

Ekspres z biedronki to ciśnieniowy ekspres kolbowy. Przy jego pomocy można przygotować nie tylko czarną kawę lub espresso, ale także kawy mleczne. Wszystko dzięki zintegrowanej dyszy parowej, która spienia i napowietrza mleko, a także podgrzewa je. Dodatkowo model ten wyposażono w specjalną płytę grzewczą służącą do podgrzewania filiżanek – kawa zaparzona do ciepłego naczynia dłużej utrzymuje wysoką temperaturę. Ekspres łatwo jest utrzymać w czystości – poszczególne elementy takie jak kolba czy dysza parowa, a także tacka i pojemnik na wodę demontują się. Urządzenie charakteryzuje się ciśnieniem na poziomie 20 barów, a także zbiornikiem na wodę o poj. 1,7 l.

Zobacz również:

Cena: 299 zł Więcej informacji

Czy warto kupić ekspres kolbowy?

Zaletą ekspresu na kolbę jest przede wszystkim niska cena. Jednak ten typ ekspresu pozwala też na dużą swobodę parzenia ulubionego napoju. Ubijając kawę w kolbie możesz poczuć się więc jak prawdziwy barista. Wśród wad takiego urządzenia należy natomiast wymienić konieczność dokupienia osobnego młynka lub zaopatrywania się w kawę mieloną. Oczywiście, sam proces parzenia ulubionego napoju nie jest tak intuicyjny, jak w przypadku ekspresów automatycznych wyposażonych w funkcję One Touch. Jednak jeśli marzy ci się kawa jak z kawiarni, a ekspres automatyczny to dla ciebie zbyt duży koszt, ekspres na kolbę stanowi doskonałą alternatywę.

W ofercie Biedronki od 2 maja dostępne są też m.in.:

  • wyciskarka wolnoobrotowa,
  • blender ręczny,
  • butelki filtrujące.

Pełną ofertę Biedronki znajdziesz pod tym linkiem.

Koniecznie zobacz też: Biedronka: dekoder DVB-T2 – w jakiej cenie i czy warto kupić? Do kiedy w sklepach?

Aktualizacja: 14 maja 2022 12:14
Aktualizacja: 14 maja 2022 12:14
Aktualizacja: 13 maja 2022 08:16
Aktualizacja: 12 maja 2022 08:37
Aktualizacja: 11 maja 2022 07:09
Aktualizacja: 10 maja 2022 08:17
Aktualizacja: 09 maja 2022 07:11
Aktualizacja: 08 maja 2022 09:08
Aktualizacja: 07 maja 2022 07:05

Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: