Biedronka: od 10 lutego blisko 0,5 mln gier od CDP.pl w cenie 9,99 zł za sztukę

10 lutego w sklepach Biedronki ruszy wyprzedaż CDP.pl prowadzona od kilku lat pod nazwą "giermasz". Możemy liczyć na blisko 0,5 miliona gier oraz ok. 300 tytułów.

Biedronka, czyli największa sieć dyskontów w Polsce, wprowadza ostatnio do swojej oferty ciekawe telefony. W ramach tych działań w listopadzie zaoferowała tani, całkiem porządny 4,3-calowy smartfon myPhone DuoSmart, natomiast 13 stycznia wprowadziła do sprzedaży superwytrzymały telefon myPhone Hammer.

Wysyp gier od CDP.pl

Jak się właśnie dowiadujemy, Biedronka nie zasypia gruszek w popiele i już szykuje kolejną bardzo interesującą propozycję, tym razem skierowaną jednak do graczy. Michał Gembicki, szef CDP.pl, poinformował właśnie, że dokładnie 10 lutego rozpocznie się w Biedronce kolejny Giermasz. Dodatkowo dowiadujemy się, że w sumie w sprzedaży powinno pojawić się blisko 0,5 miliona sztuk gier w cenie 9,99 zł. oraz że będziemy mogli wybierać spośród ok. 300 różnych tytułów. Serwis Biztok.pl wspomina m.in. o takich pozycjach jak Dirt 3, Starcraft, F1, Tron, Red Faction, Tropico, Painkiller, Gdzie Jest Nemo, Epic Mickey i Iniemamocni.

Na koniec jeszcze jedna istotna informacja: w Giermasz zaangażowane będą wszystkie sklepy Biedronki.

Jesteście zainteresowani?