Biedronka za tydzień wprowadzi kolejną partię tanich gier komputerowych

Gry komputerowe najwidoczniej na stałe weszły do oferty sieci sklepów Biedronka. W przeciągu tygodnia do dyskontów w całym kraju trafi kolejna partia przecenionych gier. Tytuły będą pochodzić z dystrybucji firmy Cenega.

Kolejna tura wyprzedaży gier komputerowej w największej polskiej sieci dyskontów rozpocznie się już 2 maja. W jej ramach do sklepów z logo Biedronki w całym kraju trafią gry komputerowe w atrakcyjnych cenach. Tytuły w najbliższej partii przecenionych gier pochodzić będą z katalogu Cenegi. Nowa paczka gier dostępna w Biedronce podzielona została na dwa przedziały cenowe. Dostępne będą tytuły w cenach 19,99 złotych oraz 39,99 złotych.

W cenie 19,99 złotych będą dostępne nieco starsze i mniej wymagające tytuły. Na liście znaleźć się mają dwie gry od Rovio, a konkretnie Angry Birds Space oraz Bad Piggies. Oprócz tego w dobrej cenie będzie można nabyć dwie gry z klockami LEGO w roli głównej. Będą to Lego Harry Potter 5-7 oraz Lego Batman 2. Ostatnim tytułem jest zaś pierwsza część z serii Far Cry.

Biedronka za tydzień wprowadzi kolejną partię tanich gier komputerowych

Nieco lepiej prezentują się gry dwukrotnie droższe, a więc kosztujące po 39,99 złotych. Warta uwagi wydaje się Cywilizacja 5 w edycji GOTY, Metro Last Light (kontynuacja Metro 2033) oraz Lego The Lord Of The Rings.

W tej samej cenie Biedronka zaproponuje też pakiety dwóch gier w paczce. Będą to zestawy Lego Batman 1 i 2, Lego Harry Potter 1-4 i Lego Harry Potter 5-7, Lego Harry Potter 1-4 i Lego Batman 2, Lego Harry Potter 5-7 połączony z Lego Batman oraz dwie gry z serii Scooby Doo (Nawiedzone Bagno i Pierwsze Strachy).

Wisienką na torcie promocji jest natomiast wydanie Resident Evil 4 w edycji HD, które wraz z "biedronkową" promocją pojawia się po raz pierwszy w sprzedaży.

źródło: polygamia.pl