Big Mutha Truckers

Kierowcami ciężarówek zostają dziwni ludzie. Tak przynajmniej się mówi, a gra potwierdza tę teorię.

Kierowcami ciężarówek zostają dziwni ludzie. Tak przynajmniej się mówi, a gra potwierdza tę teorię.

Nadeszła chwila, kiedy mamuśka Jackson postanowiła wycofać się z interesu. Wiele tysięcy mil przejeździła za kółkiem osiemnastokołowego krążownika szos, przewiozła setki tysięcy ton legalnego i nielegalnego towaru. Teraz firma przypadnie jednemu z czwórki dzieci: temu, które najlepiej zda test na obrotność. Dwa miesiące! Po tym czasie ten, kto powróci z największą ilością kasy zarobionej na przewozie towarów, dostaje firmę. Za kółka zatem i odjazd!

Big Mutha Truckers

Czy pan władza nie wie, co się dzieje, kiedy kilkanaście ton ma problemy z hamowaniem na autostradzie?

Big Mutha Truckers to zręcznościowa gra drogi. Na początku wybierasz jedno z czworga rodzeństwa: gbura, uśmiechniętego przygłupka, kowbojskiego lowelasa lub jasnowłosą dziewczynę.

Na starcie dysponujesz potężną ciężarówką, pełnym bakiem paliwa, odrobiną gotówki i pierwszym ładunkiem. Po dowiezieniu go na miejsce musisz zacząć radzić sobie sam. Jeżdżąc z miasta do miasta, przewożąc ładunek, gromadzisz pieniądze. Niby proste, ale... Należy tak kombinować, aby nie stracić na tym interesie. Poza tym auto musisz naprawiać i tankować. Z czasem, gdy ilość zer na twoim koncie wzrośnie kilkakrotnie, warto zainwestować w usprawnienia ciężarówki.

W każdym mieście znajduje się knajpa, gdzie od czasu do czasu pojawiają się ludzie zlecający najróżniejsze misje o wątpliwej legalności. Za ich wykonywanie wpada ekstrakasa, jednak nietrudno podczas podróży dorobić się policyjnego ogona.

Polecamy Big Mutha Truckers jako odprężającą grę, zwłaszcza dla miłośników country!

Wydawca w Polsce Cenega Poland

Informacjehttp://www.cenega.pl

Wymagania sprzętowe CPU 500 MHz, 96 MB RAM, karta graficzna 3D 16 MB

Cena 79,90 zł

Najniższa cena 67 zł,http://www.maxgame.pl

Ocena 3/5