Bilety na BlizzCon za 176 dolarów

Tegoroczna konwencja BlizzCon dla fanów gier Blizzard odbędzie się w październiku. Jednak każdy zainteresowany uczestnictwem musi kupić bilet już w maju. Oprócz zwykłych wejściówek dostępne są droższe bilety, które dodatkowo oferują kolację w towarzystwie deweloperów i innych pracowników firmy.

W tym roku BlizzCon odbędzie się 21 i 22 października w Anaheim. Bilety umożliwiające uczestnictwo w konwencji fanów Warcrafta, Diablo i Starcrafta będą w sprzedaży tylko 21 i 26 maja. Ich cena to 176 dolarów, a można je kupić jedynie na oficjalnej stronie imprezy w wymienionych powyżej dniach.

Oprócz tego można nabyć bilet za 500 dolarów, który oprócz samego wstępu na zjazd oferuje możliwość uczestnictwa we wspólnej charytatywnej kolacji z twórcami gier Blizzard i innymi pracownikami tej firmy. Liczba tych biletów jest ograniczona do 200, a sprzedawane będą 28 maja. Pieniądze w ten sposób uzyskane zostaną przekazane szpitalowi dziecięcemu w Orange County.

Istnieje także możliwość zapłacenia niecałych 40 dolarów, dzięki którym będzie można oglądać obszerną transmisję na żywo z BlizzCon bez konieczności opuszczania własnego domu. Przygotowana zostanie również ograniczona transmisja darmowa.

Na konwencji będzie można zagrać w najnowsze gry Blizzard i uczestniczyć w panelach dyskusyjnych. Zorganizowane zostaną także turnieje dla profesjonalistów i amatorów oraz konkursy z nagrodami. Pozostałe atrakcje zostaną ogłoszone na stronie BlizzCon w późniejszym terminie. W tym samym miejscu można znaleźć bardziej szczegółowe informacje dotyczące sprzedaży biletów i dojazdu na miejsce.