Bilety na Blizzard Convention już niedługo w sprzedaży

2008 Blizzard Worldwide Invitational odbędzie się już w czerwcu. Fani gier Blizzarda mogą spodziewać się tam wielu atrakcji. Warto więc zauważyć, że bilety na imprezę już niedługo znajdą się w sprzedaży.

W tym roku impreza odbędzie się w dniach 28-29 czerwca w Paryżu. Jak widać Blizzard nie pozostał obojętny na liczne prośby swoich europejskich fanów i w końcu zorganizował imprezę w miejscu dla nich atrakcyjnym.

Bilety na Blizzard Convention już niedługo w sprzedaży

Dodatkowo szefowie Blizzarda zadecydowali, że bilety na tegoroczny Blizzard Worldwide Invitational będą sprzedawane już od 20 marca.

Mike Morhaime, jeden ze współzałożycieli Blizzarda, stwierdził że tego typu imprezy są świetną okazją by poznać bardzo wymagające gusta graczy. Jego zdaniem takie spotkania pomagają znacznie przy tworzeni gier na najwyższym poziomie. A takimi właśnie mają być Starcraft II oraz Wrath of the Lich King.

Cena biletów to 70 euro za dwa dni imprezy. Trzeba przyznać, że jest to kwota niemała. Jednak czego się nie robi by na żywo posmakować najnowszego dodatku do World of Warcraft czy drugiej części Starcrafta. Oprócz tego organizatorzy planują liczne koncerty oraz konkursy. Jednym słowem zapowiada się naprawdę dobra zabawa.