Bilety na Orange Warsaw Festival w zamian za sprzedaż starego telefonu

Orange Warsaw Festival zbliża się dużymi krokami, a polski pomarańczowy operator stara się jak tylko może promować to wydarzenie. Dziś ogłoszona została nowa promocja, w której operator będzie losować bilety na drugi dzień koncertów na warszawskim Stadionie Narodowym.

Operator Orange za pomocą jednej promocji chce upiec dwie pieczenie na jednym ogniu. Z jednej strony chce zainteresować użytkowników starszych smartfonów szansą zdobycia biletów na Orange Warsaw Festival, a z drugiej chce zainteresować fanów muzyki swoją stroną orangerecyklikng.pl.

W ramach promocji sieć organizuje konkurs, w których do wygrania będą bilety na drugi dzień festiwalu. Aby wziąć w nim udział, chętne osoby będą musiały sprzedać swój stary telefon. Drugim warunkiem jest wymyślenie “kreatywnego hasła”, które mogłoby promować akcję organizowaną przez operatora.

Zobacz również:

  • Kupiłeś nowego smartfona? Być może już jest zainfekowany!
  • Apple Watch Series 7 - ceny, przecieki, oficjalne informacje [17.10.2021]
Bilety na Orange Warsaw Festival w zamian za sprzedaż starego telefonu

Organizatorzy promocji będą raz w tygodniu losować bilety na drugi dzień Orange Warsaw Festival wśród osób, które skorzystają z portalu orangerecykling.pl. Tego dnia zagrają takie zespoły, jak Florence and the Machine, Rita Ora, The Kooks i The Prodigy.

Przed uczestnictwem w konkursie warto jednak sprawdzić, czy ceny oferowane przez orangerecykling.pl będą na tyle atrakcyjne względem innych miejsc, gdzie można sprzedać telefon, aby ewentualny wygrany bilet zrekompensował różnicę. Z drugiej strony można za pośrednictwem strony pozbyć się niemal każdego starego urządzenia, które może mieć minimalną wartość na rynku wtórnym.

Osoby chętne na wzięcie udziału w konkursie mogą zapoznać się z regulaminem na stronie operatora.

źródło: orange.pl