BioShock Infinite - jak będzie wyglądać Skyline System?

BioShock Infinite ukaże się dopiero w przyszłym roku. O samej grze wiemy już sporo, jednak twórcy co jakiś czas raczą nas nowymi porcjami informacji. Całkiem niedawno mieliśmy okazję usłyszeć o... systemie transportu.

BioShock Infinite toczyć się będzie w podniebnym mieście o nazwie Columbia. Jak w każdym dużym skupisku ludzi, także i tu istnieć musi jakiś wydajny system transportu mieszkańców. W kolejnej odsłonie gry BioShock jego rolę pełnić będzie tzw. Skyline System.

Na zakończonych niedawno targach E3, Ken Levine zdradził sporo informacji o tym rozwiązaniu. Skyline System to sieć podniebnych torów przypominających trasy kolejek górskich obecnych w wielu wesołych miasteczkach. Podłączone do nich wagoniki, szybko i bezpiecznie przewoziły mieszkańców w wybrane rejony miasta Columbia.

Zobacz również:

  • Kolekcja Bioshock za darmo! Sprawdź, jak odebrać gry

Jednak od czasu przemiany tego uroczego zakątka w złowrogą fortecę, Skyline System służy nie tylko do błyskawicznego transportu, ale także do walki, wysoko w chmurach. Zresztą zobaczcie ten trailer, Ken Levine wyjaśni Wam wszystko: