BioShock Infinite - znamy datę premiery

Jeżeli z zapartym tchem śledzisz wydarzenia związane z BioShock Infinite, a po każdych nowowydanych mediach musisz zmieniać gacie, to z powierzchownej diagnozy wynika, że tegorocznych Świąt Bożego Narodzenia nie będzie Ci dane dożyć.

Teaser screen

Ekipa deweloperska wraz z 2K Games na czele po długim okresie trzymania nas w niepewności ujawniła oficjalną datę premiery najnowszego BioShocka. 19 października 2012 roku wszyscy Europejczycy, którym nie straszna żadna wysokość (i tyczy się to zarówno "konsolowców" , jak i "pecetowców") skasują bilet i wyruszą na podbój dystopijnego "miasta w chmurach". Nieco wcześniej (16 października) Infinite trafi do sklepów Północnej Ameryki. Posiadacze PlayStation 3 mają szczególne powody do radości, bo nie dość, że będą mogli cieszyć się rozgrywką przy użyciu PS Move’a to na dodatek dostaną w prezencie pierwszą część gry.

W BioShock Infinite wcielasz się w agenta Pinkertona o imieniu Booker DeWitt, a Twoim zadaniem jest przedostanie się do podniebnego miasta Columbia i uratowanie cycastej Elizabeth. Twórcy gwarantują nam niezapomniane przeżycia i przyznać muszę iż po tym co udało im się do tej pory zaprezentować można zawierzyć im na słowo. A jeżeli jakimś cudem pominąłeś ostatni zwiastun z ubiegłorocznej gali rozdania nagród, kliknij w ten link aby czym prędzej nadrobić zaległości.