BioShock wkrótce na PS3?

Plotki o rzekomej wersji BioShocka na PlayStation 3 krążą w sieci od dawna. Według najnowszego numeru magazynu EGM, są one wielce prawdopodobne, a owa konwersja mogłaby się pojawić na rynku już tej jesieni.

Informacje o wersji gry na konsolę Sony pojawiały się jeszcze przed premierą BioShocka. Wtedy raczej nikt ich nie traktował poważnie. Kiedy na rynek wchodziła wersja PC gry sytuacja się nieco zmieniła. Plotki zaognił fakt znalezienia w kodzie gry małych fragmentów konfiguracji na PS3.

BioShock wkrótce na PS3?

Redaktorzy magazynu Electronic Gaming Monthly uważają, że w tych domysłach może się kryć dużo prawdy. W nadchodzącym numerze ich magazynu znajduje się informacja o konwersji BioSchock na flagową konsolę Sony.

Według EGM gracze powinni się jej spodziewać już we wrześniu tego roku. Miałaby się ona pojawić wraz z dokładniejszymi informacjami na temat drugiej części gry. Na razie jednak należy te informacje traktować ciągle jako plotki. Wydawca BioShock, 2K Games, odmówił bowiem jakiegokolwiek komentarza w sprawie.