Bioshock 2 będzie prequelem?

Nie opadły jeszcze emocje po tym jak gracze dostali do rąk pierwszą część gry Bioshock, a już pojawiają się plotki na temat następcy tego tytułu. O tym, jak może wyglądać Bioshock 2, napisał niedawno pewien czeski serwis, Hrej.cz.

Dziennikarze Hrej.cz powołują się na anonimowe źródło powiązane z wydawcą Bioshocka, czyli 2K Games. Podobno Bioshock 2 jest już w produkcji i na rynku ukaże się w połowie roku 2009.

Bioshock 2 będzie prequelem?

Według plotek, najważniejszymi elementami dla 2K Games jest grafika oraz fabuła produktu. Co prawda szczegółów na temat tej pierwszej jeszcze nie znamy, jednak co do fabuły to są już pewne niespodzianki. Podobno akcja drugiej części gry rozgrywa się przed wydarzeniami znanymi z jedynki.

Zobacz również:

  • BioShock 4 - nowe informacje na temat gry potwierdzają rewolucję

Ciekawe czy plotki o powstaniu prequela Bioshocka okażą się prawdziwe... Sam pomysł wydaje się jednak być ciekawy, tym bardziej, że fabuła pierwszej części była diabelnie wciągająca.

Bioshock ukazał się 21 sierpnia 2007 roku. Dobra grafika i interesujący system walki to tylko niektóre z plusów gry. Tytuł został bardzo dobrze przyjęty zarówno w Polsce jak i na świecie. Czy zatem fani Bioshocka mogą już sobie ostrzyć zęby na drugą część tego hitu?