Bioshock Infinite na PS3 - wsparcie dla Move'a

"Wyciek" na oficjalnej stronie PlayStation ujawnia istnienie gadżetu do Move'a przeznaczonego dla nadchodzącego tytułu z serii Bioshock.

Irrational Games jeszcze nie wspomniało o tym w jakiej formie objawi się wsparcie dla PlayStation Move w ich nowej grze, Bioshock Infinite.

Prawdopodobnie nie będzie to tryb lub funkcja poboczna, ponieważ gra ma zawierać specjalny gadżet dla Move'a.

Opis na oficjalnej stronie PlayStation (który został już usunięty) znaleziony przez portal VideoGamer, opisuje to następująco: "Specjalny dodatek dla PS Move, dzięki któremu wciągniemy się w wizję alternatywnej przyszłości jeszcze bardziej, trafił już do produkcji".

Istnieje już parę akcesoriów do Move, w tym Shooting Attachment czy SharpShooter.

Nie mamy pojęcia jak może działać lub wyglądać gadżet do Infinite, nie wiemy też czy będzie niezbędny do gry z pomocą Move'a. Ken Levine - współzałożyciel Irrational Games twierdzi jednak, że żaden gadżet nie może być głównym czynnikiem doznań płynących w grze.

Bioshock Infinite nadal nie ma daty premiery, trzymając wszystkich fanów serii (w tym również mnie) w niepewności. Tytuł dla PS Vita natomiast wciąż znajduje się we wczesnej produkcji i może się okazać że będzie developowany przez zewnętrzne studio.

Zapraszam również na obejrzenie demka gry z tegorocznego E3 tutaj.