Bioshock już w tłoczni!

Firma Take Two ogłosiła, że jej najnowsze dziecko, gra Bioshock, właśnie opuściła przybytki programistów i jest w ostatniej fazie produkcji. Oznacza to, że fani nie muszą już dłużej martwić się o datę premiery. Nie zostanie ona przesunięta i już teraz gracze mogą ostrzyć sobie zęby na nowy, świeżutki shooter.

Wydawca oznajmił, że tłoczenie dysków z grą rozpocznie się "lada chwila". Utrzymane zostały więc wcześniej podane daty premiery. Są to 21 sierpnia dla Ameryki Północnej oraz 24 sierpnia dla Europy. Póki co wiadomo, że Bioshock trafi na PC oraz Xboxa 360.

POBIERZ DEMO BIOSHOCK

Bioshock ma być FPSem o bardzo nowatorskiej budowie. Autorzy zapowiadają, że użytkownicy uzyskają możliwość robienia rzeczy, o których dotychczas można było tylko pomarzyć.

Prawie każda rzecz znaleziona na szlaku wędrówki będzie mogła zostać użyta jako broń. Dodatkowo, gracze uzyskają możliwość genetycznego modyfikowania postaci, ulepszania broni czy też konstruowania unikatowej amunicji. Ogromną innowacją ma być możliwość stosowania różnych technik walki.

Użytkownik rozpocznie swoją przygodę w Bioshock jako rozbitek w podwodnej krainie Rapture. Jak łatwo się domyślić, kraina ta nie będzie dla niego zbyt przyjazna. Rządni krwi przeciwnicy czaić się będą na każdym kroku.

Jeśli wszystko pójdzie z planem, to premiera Bioshock odbędzie się już w tym miesiącu. Czekamy z niecierpliwością!