Biostar: nowośc z Hybrid SLI

GF8200 M2+ to najnowsza płyta główna, która pojawiła się w oferuje firmy Biostar. Urządzenie, które przeznaczone jest do współpracy z procesorami AMD, wspiera technologie HybridPower i GeForce Boost.

GF8200 M2+ zbudowano w oparciu o chipset GeForce 8200. Oferuje ona zintegrowany układ graficzny GeForce 8200 (DirectX 10, Shader Model 4.0) oraz wspiera technologie HybridPower i GeForce Boost (zapewniają zwiększenie wydajności graficznej komputerów oraz inteligentne zarządzanie energią - więcej na ich temat można znaleźć pod tym adresem).

Urządzenie obsługuje procesory AMD (AMD Phenom/ Athlon 64 X2/64/FX/Sempron) oraz pozwala na skorzystanie z z jednego slotu PCI-Express 2.0 x16, jednego PCI-Express 2.0 x1 oraz dwóch PCI. Komunikację z dyskami zapewnia sześć złączy SATAII (z obsługą RAID 0,1,0+1), natomiast połączenie z Internetem umożliwia moduł Gigabith Ethernet. Warto też wspomnieć o 6-kanałowej karcie dźwiękowej HD, 12 portach USB 2.0 oraz wyjściu HDMI z obsługą technologii zabezpieczeń HDCP.

Niestety dokładny termin pojawienia się urządzenia w sprzedaży oraz jego cena nie zostały podane. Więcej na jego temat można znaleźć na stronie producenta.