BitSpirit 3.6.0.362 - dostęp do zasobów sieci torrentowych

Jeżeli chcesz skorzystać z sieci wymiany plików BitTorrent zainstaluj program BitSpirit. To szybki w działaniu i prosty w obsłudze klient. Zobacz co nowego oferuje najnowsza wersja programu.

BitSpirit 3.6.0.362 - dostęp do zasobów sieci torrentowych

BitSpirit 3.6.0.362

BitSpirit to klient sieci wymiany plików działający w oparciu o protokół BitTorrent. Pozwala także na korzystanie z systemu DHT stosowanego w Kademli dzięki czemu łatwiej jest wyszukiwać dane, a użytkownik może pobierać pliki bez pośrednictwa serwera (trackera). Wyróżnia się przejrzystym i intuicyjnym interfejsem. Jest bardzo szybki i zużywa niewiele zasobów systemowych. Dostępność kreatorów konfiguracji i polskiej wersji językowej powoduje, że chętnie korzystają z niego początkujący użytkownicy.

Program bardzo dobrze zarządza pasmem przesyłania, dzięki czemu nie blokuje łącza internetowego. Maksymalną szybkość pobierania i wysyłania można zdefiniować za pomocą suwaków. Korzystając z protokołu UPnP automatycznie mapuje porty na ruterach i umożliwia pobieranie plików na komputerach korzystających z NAT.

Zobacz również:

  • Najlepsze darmowe programy do pobierania torrentów
  • Windows 10 domyślnie zablokuje aplikacje - sprawdź które

Za pomocą BitSpirita można wyodrębnić pojedynczy plik z większego zestawu i dzięki temu ograniczyć wielkość pobieranych danych. Wbudowany system przesyłania wiadomości pozwala na komunikację z innymi użytkownikami programu.

A po zapisaniu danych na dysku aplikacja wyłączy komputer oszczędzając energię.

BitSpirit jest darmowy.

Pobierz: BitSpirit 3.6.0.362