Bitrix24 - Masz osobny CRM i program do kadr? A co, jeśli mógłbyś mieć wszystko w jednym miejscu?

Prowadzenie firmy nie jest możliwe bez korzystania z aplikacji odpowiadających za obsługę każdego jej działu. A co powiesz na to, aby zamiast kilku aplikacji korzystać z jednej - która ma wszystko?

Fot.: Bitrix

Bitrix24 to cała firma w jednym miejscu

Każdy przedsiębiorca wie, jak wiele wysiłku trzeba włożyć w prowadzenie firmy niezależnie od tego, czy prowadzi jednoosobową działalność gospodarczą, czy też ma pod sobą kilkanaście osób. W każdym przypadku potrzebny jest odpowiednio zaplanowany i wdrażany marketing, pilnowanie terminów wystawiania i płatności faktur, ewidencjonowanie towarów, czasu pracy i inne czynniki. Jeśli ma się wyznaczonych do tych zadań pracowników, to i tak niezbędne jest kontrolowanie postępów prowadzonych działań, zaś do wszystkich potrzebne specjalne oprogramowanie.

W celu pomocy przedsiębiorcom powstał Bitrix24 - system CRM stworzony przez ludzi doskonale wiedzących, co potrzebne jest podczas prowadzenia działalności. Dzięki temu masz dostęp do rozwiązania, które w jednym miejscu, w wygodny sposób gromadzi wszystkie aspekty związane z działalnością firmy. Chociaż nie jest to jedyny system CRM na rynku, ma wiele cech, które sprawiają, że znacznie wyprzedza konkurencję. Jakie to cechy? Warto je zaprezentować, dzięki czemu przekonasz się, że Bitrix24 to wybór, który naprawdę warto rozważyć.

Bitrix24 - rozwiązanie dostosowane do Twoich potrzeb

Bitrix24 to system, który zawiera w sobie kilka głównych działów związanych z prowadzeniem własnej działalności gospodarczej. A więc mamy tu wspólny dla wszystkich pracowników kalendarz, w którym możemy wyznaczyć terminy wykonywanych prac lub ich poszczególnych etapów, narzędzia do zarządzania asortymentem, możliwość tworzenia grup roboczych oraz wyznaczania zadań dla konkretnych pracowników, a także liczne funkcje związane z kadrami. Umożliwiają one między innymi takie operacje, jak zgłaszanie przez poszczególnych pracowników rozpoczęcia dnia roboczego, zgłaszanie z wyprzedzeniem urlopów oraz urlopów okolicznościowych.

Otrzymujemy również wygodną możliwość stworzenia struktury firmy, czyli wyznaczenia pracowników będących szefami danych działów wraz z podlegającą im kadrą. Dzięki prezentacji graficznej wszystko jest niezwykle przejrzyste i jasne. Ponadto można także wybrać opcję automatyzacji, dzięki której ustalasz, jak przebiega workflow i np. ustalasz, że zakończone zadania mają trafiać prosto do Ciebie, dzięki czemu od razu wiesz, czy zostały wykonane w wyznaczonym terminie.

Bitrix24 - Masz osobny CRM i program do kadr? A co, jeśli mógłbyś mieć wszystko w jednym miejscu?

Fot.: H Tur/PC World

Pozostając przy samych pracownikach - każdy pracodawca chce wiedzieć, kiedy zaczynają swoje działania dla firmy. Dzięki Bitrix24 jest to bardzo proste - mamy tu wygodne funkcje do sprawdzenia, kiedy dokładnie członkowie zespołu rozpoczynają i kończą dzień pracy oraz ile czasu spędzają na przerwach. Jest to wygodne nie tylko w firmie stacjonarnej, ale przede wszystkim tam, gdzie obowiązuje model pracy zdalnej. Mało tego - otrzymujesz w tym systemie CRM także narzędzia do automatycznego sporządzania raportów dotyczących pracy, nieobecności czy spotkań. Mówiąc krócej - masz wszystko pod kontrolą i nic nie może Ci umknąć.

Bitrix24 to system, który dostosowujesz pod swoje potrzeby

Kolejna zaleta, która odróżnia Bitrix24 od pozostałych systemów CRM, to możliwość dokładnego dostosowania go do swoich potrzeb, choć trzeba zaznaczyć, że już same ustawienia domyślne w pełni zaspokajają potrzeby wszystkich przedsiębiorców. Ale czemu się ograniczać? System ma własny sklep z aplikacjami, dzięki którym możesz jeszcze lepiej przystosować aspekty jego funkcjonowania pod kątem specyfiki Twojego biznesu. Producent przygotował dziesiątki rozwiązań pogrupowanych w aż dwanaście kategorii, co pozwala na szybką nawigację do tych, które są dla Ciebie najbardziej interesujące.

Bitrix24 - Masz osobny CRM i program do kadr? A co, jeśli mógłbyś mieć wszystko w jednym miejscu?

Fot.: H Tur/PC World

Ale to nie tylko sposób na to, aby ułatwić zarządzanie firmą, lecz również ułatwienie dla jej rozwoju. Dodatki związane z marketingiem oraz reklamą umożliwiają dotarcie do większej liczby potencjalnych klientów, pozwalając na rozpowszechnianie treści poprzez popularne kanały komunikacyjne (jak WhatsApp czy Telegram). Ponadto znajdziemy również aplikacje ściśle powiązane z zarządzaniem pracownikami - służą nie tylko kontroli czasu pracy, ale są między innymi takie zaawansowane, jak choćby Idea Management, pozwalający na gromadzenie i udostępnianie pomysłów służących usprawnieniu pracy.

Dzięki Bitrix24 zyskujesz nie tylko system CRM, ale również potężne wsparcie na wszystkich obszarach działalności!

Bitrix24 - spróbuj za darmo, to nic nie kosztuje

Jeśli myślisz, że za tak rozbudowany, praktyczny system CRM musisz wyłożyć duże pieniądze, nic bardziej mylnego. Podstawowa subskrypcja jest darmowa - znajdziesz w niej podstawowe narzędzia do współpracy, jak czat, bezpieczne wideokonferencje, wspólny kalendarz oraz przestrzeń roboczą firmy, a także 5 GB miejsca w chmurze Bitrix24. Oprócz tego dostępne są bardziej zaawansowane abonamenty: Basic, Standard, Professional oraz Enterprise. Różnią się one pomiędzy sobą ilością użytkowników oraz funkcji. Taki wybór pozwala na optymalne dopasowanie abonamentu do potrzeb firmy, a co warto podkreślić - każda subskrypcja oferowana jest w bardzo przystępnej cenie.

Przekonaj się o tym - już dzisiaj odwiedź stronę Bitrix24, aby założyć darmowe konto i przetestować możliwości oferowane przez ten CRM!