Bitwa o Los Angeles - inwazja na Blu-ray wraz z demo gry Resistance 3 na PlayStation 3

Kosmici w wysokiej rozdzielczości dokonają inwazji Miasta Aniołów już 14 czerwca. Będzie to specjalna edycja Blu-ray, w której obok filmu znajdzie się też zbliżone tematycznie (Resistance 3 - też o inwazji kosmitów) demo gry na konsolę PS3.

Bitwa o Los Angeles Blu-ray

Dla tych, którzy nie widzieli jeszcze filmu w kinach - Inwazja: Bitwa o Los Angeles to skrzyżowanie stylistyki realistycznego kina wojennego rodem z filmu Helikopter w ogniu z tematyką SF przypominającą aż za dobrze Dzień Niepodległości. Bohaterami są szeregowi żołnierze, którzy dzielnie stawiają czoła kosmicznym najeźdźcom.

Inwazja: Bitwa o Los Angeles - specyfikacja

Obraz: 1080p

Dźwięk: DTS-HD Master Audio 5.1

Inwazja: Bitwa o Los Angeles - materiały dodatkowe

1. Dokumenty - Behind the Battle, Building the Aliens, Acting with Aliens, Shooting the Aliens, Preparing for Battle and Creating L.A. in LA. Te dokumenty dostępne są również w wersji na DVD.

2. Ekskluzywne dodatki - Directing the Battle, Boot Camp, The Freeway Battle, Command Control, Staff Sergeant Nantz, Marine Behind the Scenes, Aliens Ambush the Marines, Battling Unknown Forces, Technical Sergeant Santos, Alien Autopsy, Gas Station Explosion, Visual FX on the Freeway, Do You Believe in Aliens?, Alien Command & Control.

Bitwa o Los Angeles - inwazja na Blu-ray wraz z demo gry Resistance 3 na PlayStation 3

Bitwa o Los Angeles Blu-ray

Resistance 3 - demo gry PS3 na Blu-ray

To specjalny dodatek, na który warto zwrócić uwagę. Sony w przeszłości dodawało już dema gier z PlayStation 3 na płyty Blu-ray z filmami, ale tym razem po raz pierwszy demo Resistance 3 pojawi się w edycji Blu-ray3 miesiące przed premierą gry. Demo oferuje rozrywkę na ok. 30 minut.

Oglądaj, a potem walcz

Osobiście niespecjalnie cenię film Bitwa o Los Angeles , ani tym bardziej gier z serii Resistance, ale miłośnicy zabijania kosmitów będą zadowoleni, mogąc po seansie filmowym wejść w buty amerykańskich żołnierzy walczących z kosmitami.

Źródło: High-Def Digest