'Bitwa o Śródziemie' w przedsprzedaży!

Firma Electronic Arts Polska poinformowała, iż w sieci salonów EMPiK rozpoczęła się przedsprzedaż gry 'Władca Pierścieni, Bitwa o Śródziemie'. Dzięki temu wszystkie osoby, które z niecierpliwością oczekują na ten tytuł, już teraz mogą zarezerwować sobie egzemplarz gry.

Pakiet przedpremierowy, który można nabyć wyłącznie w salonach EMPiK, zaiwera płytę CD z interaktywną przeglądarką świata Śródziemna, ponad 30 minut materiału filmowego zza kulis powstawania gry oraz ekskluzywny dodatek przeznaczony dla trybu multiplayer. Niestety, za przywilej zamówienie gry, przed premierą trzeba będzie zapłacić 4,99 zł.

Strategia 'Władca Pierścieni, Bitwa o Śródziemie' to pierwsza gra z cyklu 'Władca Pierścieni', która stawia przed graczem zadanie pokierowania losami ogromnego świata w czasie rzeczywistym. Gra pozwala objąć dowództwo nad legendarnymi bohaterami oraz potężnymi armiami, ścierającymi się w walce o panowanie nad Śródziemiem.

Niezależnie od tego, czy będziesz dowodzić siłami dobra czy zła, masz pełną kontrolę nad przebiegiem epickich kampanii, zobrazowanych we wszystkich trzech filmach trylogii. W przeciwieństwie do anonimowych jednostek z innych gier tego gatunku, w 'Władca Pierścieni, Bitwa o Śródziemie' każda postać wyraża swoje emocje w czasie rzeczywistym, w zależności od sytuacji, w jakiej się znajduje.

Gra 'Władca Pierścieni, Bitwa o Śródziemie' została stworzona w oparciu o wysoce zaawansowaną wersję renomowanego silnika 3D Sage, po raz pierwszy zastosowanego w grze 'Command & Conquer: Generals'. Podczas rozgrywki będziemy mogli dowodzić zarówno siłami światła ,jak i ciemności - w dwóch odrębnych kampaniach.

'Władca Pierścieni, Bitwa o Śródziemie' zostanie wydana w pełnej polskiej wersji językowej, a do sklepów trafi 10 grudnia bieżącego roku.


Zobacz również