Biurkowy laser Nashuatec

Euroimpex, autoryzowany dystrybutor Nashuatec wprowadza do sprzedaży niewielką, biurkową drukarkę laserową Nashuatec P6216.

Drukarka ta została stworzona z myślą o wykorzystaniu przez użytkowników indywidualnych lub małe grupy robocze. Drukuje w rozdzielczości 1200dpi z prędkością 16 stron na minutę. Emuluje języki PCL6, PPDS oraz PostScript 2. Wyposażono ją w porty równoległy i USB. Ułatwieniem jest to, że instrukcja obsługi oraz komunikaty wyświetlane są na panelu drukarki w języku polskim.

W standardzie drukarka wyposażona jest w kasetę na 150 arkuszy papieru oraz podajnik ręczny. Może drukować na różnych formatach i nośnikach: foliach, etykietach, papierach specjalnych i kopertach. Nashuatec P6216 może zostać wzbogacona o interfejs sieciowy Ethernet, zewnętrzny port szeregowy, dodatkową pamięć RAM – maksymalnie 72MB, pamięć flash oraz kasetę na 250 arkuszy papieru. Z drukarką dostarczane jest oprogramowanie do zarządzania urządzeniem.

Drukarka dostarczana jest z kartridżem na 3000 wydruków,a jej cena netto wynosi 1350 zł. Produkt objęto 15-miesięczną gwarancją.

Więcej informacji:

http://www.europimpex.pl