Biznesowe 24-cale od NEC-a

24-calowa przekątna ekranu to cecha charakteryzująca najnowszy biznesowy monitor LCD, który pojawił się w ofercie firmy NEC. Urządzenie - model LCD2470WVX - potrafi wyświetlić obraz w rozdzielczości 1920 x 1200 pikseli.

LCD2470WVX to najnowsze dziecko firmy NEC, które wzbogaciło serię monitorów MultiSync 70. Urządzenie oferuje 24-calowy ekran o rozdzielczości 1920 x 1200 pikseli oraz generuje obraz charakteryzujący się jasnością na poziomie 400 cd/m2 oraz współczynnikiem kontrastu 1000:1 (wartości deklarowane przez producenta). Kąty widzenia poziomego oraz pionowego są sobie równe i wynoszą po 160 stopni, natomiast czas odpowiedzi matrycy to 5 milisekund.

Biznesowe 24-cale od NEC-a

NEC LCD2470WVX

Do dyspozycji użytkownika oddano cyfrowe wejście DVI-D (wspiera technologię zabezpieczeń HDCP) oraz analogowe D-Sub. Może on ponadto skorzystać z funkcji pivot, technologii NaViSet (umożliwia sterowanie ustawieniami monitora za pośrednictwem myszki i klawiatury) oraz poprawiającego kontrast, jasność i kolory trybu Dynamic Video Mode (DV-Mode). Producent podkreśla również, że nowość może się pochwalić cieniutką ramką naokoło panelu dzięki czemu idealnie nadaje się do zastosowania w systemach wielomonitorowych.

Niestety cena urządzenia nie została podana. Więcej na jego temat można znaleźć pod stronie producenta.