Black Desert Mobile - światowa premiera gry odbędzie się jeszcze w tym roku

Mobilna odsłona popularnej gry MMORPG - Black Desert Online, zadebiutuje globalnie pod koniec bieżącego roku.

Black Desert Mobile to mobilna odsłona niezwykle popularnej (szczególnie w Korei Południowej) gry MMORPG - Black Desert Online. Produkcja ta zdążyła już zadebiutować na wybranych rynkach (m.in. Korea, Japonia, Tajwan), ale reszta świata wciąż czeka na swoją, anglojęzyczną wersję. Twórcy gry - studio Pearl Abyss, poinformowali, że światowa premiera Black Desert Mobile odbędzie się jeszcze w tym roku.

Po udanym uruchomieniu Black Desert Mobile zarówno na Tajwanie, jak i w Japonii, nasze zespoły przygotowują się do wydania globalnej wersji Black Desert Mobile jeszcze w tym roku. Jesteście podekscytowani? - Pearl Abyss

Miejmy nadzieję, że tym razem twórcy dotrzymają słowa. Warto przypomnieć, że premiera Black Desert Mobile była już wielokrotnie przesuwana. Światowy debiut gry miał pierwotnie odbyć się w pierwszym kwartale tego roku, po czym twórcy przepraszali i zmieniali datę premiery jeszcze kilkukrotnie. Choć nie otrzymaliśmy dzisiaj konkretnej daty, to sympatyków Black Desert z pewnością ucieszył fakt, że studio Pearl Abyss, wciąż pracuje nad nową wersją gry.

Black Desert Mobile trafi na urządzenia z Androidem i iOS-em. Gra będzie darmowa z opcjonalnymi mikropłatnościami. Więcej na temat produkcji możecie przeczytać na jej oficjalnej stronie. Wszyscy chętni mogą się już wstępnie zarejestrować, co spowoduje, że w dniu premiery gry otrzymacie dodatkowe bonusy.

źródło: wccftech.com