Black Friday 2020 – najlepsze promocje dla graczy. Konsole, gry, akcesoria

Black Friday z roku na rok zyskuje coraz większą popularność. Najczęściej, najlepsze okazje dotyczą sprzętów AGD, RTV oraz szeroko pojętej elektroniki. Nic więc dziwnego, że wśród największych beneficjentów tych obniżek są fani gier. Przygotowaliśmy więc listę najciekawszych promocji związanych z gamingiem.


Obchody Black Friday przywędrowały do nas ze Stanów Zjednoczonych Ameryki Północnej, gdzie już od dawna kultywowane są jako swoiste święto zakupowe. Zgodnie z tradycją, szaleństwo zniżek przypada na pierwszy piątek po Święcie Dziękczynienia, czyli jednej z najważniejszych okazji w roku dla obywateli USA (zaraz po przypadającym czwartego lipca Święcie Niepodległości).

Cóż, skoro indyk już zjedzony, to trzeba przygotować się do gwiazdki. Oznacza to czas na zakupy, a nie ma nic lepszego, niż promocje i zniżki tuż przed Świętami Bożego Narodzenia. Tegoroczny Black Friday okazał się wyjątkowo szczodry m.in. dla wszelkiej maści graczy, a sklepy przygotowały dla nich wiele ciekawych okazji. Postanowiliśmy zebrać dla was część z nich w jednym miejscu, aby ułatwić wam poszukiwania. Ostrzegamy: przecenowy zawrót głowy gwarantowany.

Konsole

konsole

Ten rok w branży gamingu stoi pod znakiem konsol, a wszystko z powodu debiutu nowej generacji sprzętu, w postaci PlayStation5 i Xbox Series X. Na specjalne promocje na najnowsze sprzęty nie ma raczej co liczyć, nic nie stoi jednak na przeszkodzie, aby skorzystać z obniżek cen na poprzednią generację. Szczególnie, jeśli nie mieliśmy jeszcze okazji się nią nacieszyć.

Gry

gry

Posiadanie dobrego sprzętu, uprzyjemniającego rozgrywkę jest super. Pod warunkiem, że mamy w co grać. Tegoroczne oferty pozwolą zaopatrzyć się wam w produkcje na długi czas i nadrobić ewentualne zaległości przed kolejnymi premierami. Po prostu, grzech nie skorzystać.

Gry na PC

Gry na PlayStation

Gry na Xbox

Gry na Nintendo Switch

Dodatkowo

Monitory

bf monitory

Cóż, dobry monitor to podstawa. Możemy mieć najnowsze produkcje i najwyższej klasy urządzenia, jednak to wszystko na nic, jeśli nie „zobaczymy” różnicy. Warto więc zainwestować w monitor, który ją uwidoczni.

Słuchawki

bf słuchawki

W przypadku produkcji audiowizualnych, dźwięk jest tak samo ważny, co obraz. Jeśli potrzebujecie nowego sprzętu w dobrej cenie, to Black Friday stanowi świetną okazję.

Akcesoria

bf akcesoria

Wszyscy fani grania na PC mogą poświadczyć, że wiele zależy od sterowania, a sprawna myszka może czasem decydować o naszym być albo nie być, szczególnie w trybach multi. Przewagę i komfort z pewnością zapewnią akcesoria od dobrego producenta, a jak do tego będą one w dobrej cenie...

Zobacz również: Black Friday 2020 w Epic Games Store. Tak tanio jeszcze nie było


Monitoring aktywności

Funkcja odtwarzania muzyki

Powiadomienia o połączeniach przychodzących