Black Hawk Down w marcu!

Pierwszy kwartał bieżącego roku będzie należał do najbardziej pracowitych w historii firmy Nova Logic, planującej na ten okres premiery aż trzech ciekawych tytułów: Delta Force - Black Hawk Down, Highland Warriors oraz Devastation.

Black Hawk Down, piąta już część serii Delta Force, tym razem przeniesie nas do Somali w roku 1993r. Fabuła gry oparta jest na dwóch historycznych kampaniach, w których wzięli udział członkowie Delty, Rangersów oraz innych elitarnych formacji armii amerykańskiej: "Operation Restore Hope" oraz "Task Force Ranger". Gracze wcielą się w członków jednej z czterech dostępnych formacji w walce z somalijskimi bojownikami w Mogadishu i jego okolicach. Premiera Delta Force - Black Hawk Down planowana jest na 28 marca, jednak zanim pełna wersja na dobre zagości w brytyjskich sklepach, gracze będą mogli zakosztować wersji demonstracyjnej, która ma być gotowa na początku lutego.

Kilka dni przed premierą Delty do dystrybucji trafi również Highland Warriors. RTS, który pozwoli graczom wcielić się w przywódców szkockich klanów walczących w licznych wojnach z koroną Angielską począwszy od 850 roku a skończywszy na przełomie XIII i XIV w.

Listę premierowych tytułów przewidzianych na pierwszy kwartał br. zamyka Devastation. Strzelanka oparta na ulepszonym enginie Unreala, w której gracz wcieli się w rolę członków ulicznych gangów walczących z przeważającymi siłami najemników opłacanych przez wielkie korporacje.

Zarówno Highland Warriors jak i Devastation trafią do sklepów w Wielkiej Brytanii 21 marca tego roku.