Black Ops Annihilation - trzeci DLC już do kupienia na konsoli Xbox

Trzeci DLC do Call of Duty: Black Ops jest już dostępny na konsoli Xbox 360. Tak jak w poprzednich dodatkach do tej gry dostajemy tu 4 nowe mapy multiplayer oraz jedną mapę Zombies.


Black Ops Annihilation - trzeci DLC już do kupienia na konsoli Xbox

Black Ops Annihilation DLC

Annihilation to trzeci dodatek do Black Ops w wersji na Xbox kosztuje 1200 punktów Microsoftu i tradycyjnie zawiera 4 mapy do trybu wieloosobowego oraz jedną mapę kooperacyjną Zombies.

Gdzie będziemy walczyć w Annihilation?

Mapy multiplayer to Hangar 18 (hangar), Area 51 (słynna zamknięta strefa w Nowym Meksyku), Drive-In (kino samochodowe z lat 60.) i Silo (sowiecka baza atomowa) oraz Hazard (pole golfowe). Nowa mapa Zombies to Shangri-La, nawiązująca do słynnej fikcyjnej krainy u podnóża Himalajów. Akcja rozgrywa się w starożytnej świątyni w środku dżungli oraz w labiryncie jaskiń. Są też nowe typy zombie.

Zobacz również:

  • The Sims 4: Razem Raźniej - ile kosztuje nowy dodatek do gry?

Kiedy Black Ops Annihilation na PS3 i PC?

Wersje DLC na PS3 i PC PS3 mają pojawić się “wkrótce". Czyli - biorąc pod uwagę odstępy czasowe przy poprzednich dodatkach - będzie to prawdopodobnie za niecały miesiąc. Jak dla mnie - zapalonego eksterminatora nieumarłych, to o miesiąc za długo...