BlackBerry Messenger 6 - już dostępny

Firma Research in Motion, producent smartfonów BlackBerry, przedstawiła nową wersję swojego komunikatora - BlackBerry Messenger. BBM 6 wprowadza wiele dodatkowych funkcji.

Smartfony BlackBerry znane są z dużej funkcjonalności swoich aplikacji. Nie inaczej jest w przypadku popularnego komunikatora BlackBerry Messenger 6, który jest jedną z największych platform społecznościowych na świecie.

BBM 6 przynosi wsparcie dla pozostałych aplikacji, które są zainstalowane w naszym BlackBerry. Dzięki temu, korzystając z Messengera, w bardzo łatwy sposób możemy posługiwać się funkcjami z innych aplikacji. Dla przykładu połączona z BBM gra, umożliwi zaproszenie znajomych do niej. Jednocześnie będziemy mogli prowadzić rozmowy w czasie rzeczywistym, bez konieczności zamykania aplikacji (w tym przypadku gry).

Dzięki naszym kontaktom, odkryjemy nieznane nam wcześniej aplikacje jakie są przeznaczone na smartfony BlackBerry. Nasi znajomi będą nas mogli zapraszać do nich. Jednocześnie można się dzielić swoimi wrażeniami z użytkowania danego oprogramowania.

BBM 6 można pobrać ze strony BlackBerry App World. Przetestujcie...