BlackBerry Messenger 6 - już dostępny

Firma Research in Motion, producent smartfonów BlackBerry, przedstawiła nową wersję swojego komunikatora - BlackBerry Messenger. BBM 6 wprowadza wiele dodatkowych funkcji.

Smartfony BlackBerry znane są z dużej funkcjonalności swoich aplikacji. Nie inaczej jest w przypadku popularnego komunikatora BlackBerry Messenger 6, który jest jedną z największych platform społecznościowych na świecie.

BBM 6 przynosi wsparcie dla pozostałych aplikacji, które są zainstalowane w naszym BlackBerry. Dzięki temu, korzystając z Messengera, w bardzo łatwy sposób możemy posługiwać się funkcjami z innych aplikacji. Dla przykładu połączona z BBM gra, umożliwi zaproszenie znajomych do niej. Jednocześnie będziemy mogli prowadzić rozmowy w czasie rzeczywistym, bez konieczności zamykania aplikacji (w tym przypadku gry).

Zobacz również:

  • Najciekawsze nadchodzące smartfony 2022 roku [Kalendarium Premier; 04.07.2022]

Dzięki naszym kontaktom, odkryjemy nieznane nam wcześniej aplikacje jakie są przeznaczone na smartfony BlackBerry. Nasi znajomi będą nas mogli zapraszać do nich. Jednocześnie można się dzielić swoimi wrażeniami z użytkowania danego oprogramowania.

BBM 6 można pobrać ze strony BlackBerry App World. Przetestujcie...