Bliska premiera HTC MAX 4G

Już 26 listopada na rynek rosyjski wejdzie długo wyczekiwany HTC MAX 4G - pierwszy na świecie zintegrowany smartfon GSM/WiMAX.

Komórki na łamach PC World

Jeśli interesują cię nasze recenzje profesjonalnych komórek, możesz o nich poczytać tutaj:

- iPhone 3G

- HTC Touch Diamond P3700

- HTC Touch Pro T7272

- HTC Touch HD T8282

- Samsung Omnia (SGH-i900), jakie robi zdjęcia.

- Samsung Soul (SGH-U900), jakie robi zdjęcia.

W Polsce na popularności zyskuje HTC Touch Diamond i HTC Touch HD, a tymczasem tajwański producent prezentuje już kolejny model. HTC MAX 4G poprzez kartę SIM obsługuje połączenia GSM każdego rosyjskiego operatora. W przypadku abonentów Yota, połączenie dokonuje się jako VoIP w sieci Yota Mobile WiMAX, co pozwala na połączenie wideokonferencyjne.

"Jesteśmy przekonani, że innowacyjne usługi, szybki Internet i stylowy aparat HTC MAX 4G całkowicie zmienią branżę telekomunikacji, tak jak uczyniła to telefonia komórkowa wiele lat temu" - powiedział Denis Swierdłow, prezes Scartel LLC, właściciel marki Yota.

Telefon posiada duży, dotykowy ekran o przekątnej 3,8 cala i rozdzielczości WVGA (800 x 480 pikseli). Pracuje na systemie Windows Mobile 6.1 i wyposażony został w interfejs HTC Touch FLO 3D, który zapewnia, iż dokonywane na aparacie czynności są płynne i wyjątkowo szybkie.

Opcja wideo pozwala oglądać filmy; do tego Yota TV nadaje 14 bezpłatnych kanałów w mobilnej telewizji. Ekran telefonu pozwala wyświetlić do dziewięciu programów jednocześnie, natomiast przy wykorzystaniu wyjścia TV obraz można przesłać na duży ekran.

Dla fanów muzyki przygotowano internetowy katalog z ponad 50 tys. pozycji. Można je bezpośrednio odsłuchać lub ściągnąć.

Producent nie zapomniał również o miłośnikach książek. W telefonie jest dostępny obszerny katalog książek elektronicznych, który również pozwala na pobieranie nowych pozycji.


Zobacz również