Blitzkrieg 2 - koniec lokalizacji bliski!

Jak poinformowała firma Cenega Poland, proces lokalizacyjny długo oczekiwanej strategii firmy CDV - Blitzkrieg 2 - wszedł właśnie w końcową fazę. Kontynuacja strategii przedstawiającej walki w trakcie II wojny światowej pojawi się w sklepach już 26 października.

Blitzkrieg 2 to epicka strategia czasu rzeczywistego, osadzona w realiach II wojny światowej. Gracz dowodzi wojskami w czasie bitew w różnych zakątkach świata. W grze znajdziemy 4 kampanie przedstawiające wydarzenia z perspektywy ZSRR, Wielkiej Brytanii, USA i Niemiec - w sumie w grze znajdziemy aż 84 misje.

Blitzkrieg 2 zapewnia graczowi większy wybór zagrywek taktycznych, a jednocześnie umożliwia decydowanie o poziomie trudności i stylu gry. Gracz będzie miał możliwość pełnego zaplanowania każdej operacji - począwszy od ustalenia poziomu i rodzaju zaopatrzenia, a skończywszy na działaniach poszczególnych grup żołnierzy w terenie. W Blitzkrieg 2 znajdzie się aż 250 autentycznych typów jednostek z ówczesnego okresu.

Gra zostanie wydana w polskiej, kinowej wersji językowej, a do sklepów trafi 26 października w cenie 99,00 zł. Tymczasem zapraszamy więc na nasz serwer FTP, gdzie znaleźć można dwie grywalne wersje demonstracyjne Blitzkrieg 2 - dla trybu gry pojedynczej i wieloosobowej. Zapraszamy do pobierania!

Pliki do pobrania:

Blitzkrieg 2 SP Demo

Blitzkrieg 2 MP Demo


Zobacz również