Blitzkrieg 2 - lokalizacja w toku!

Dobra nowina dla zawołanych strategów! Tłumaczenia "Blitzkrieg 2" - kontynuacji popularnej strategii czasu rzeczywistego firmy CDV - ruszyły pełną parą i już wkrótce rozpoczną się pierwsze testy polskiej wersji językowej gry.

Blitzkrieg 2

Blitzkrieg 2

"Blitzkrieg 2" to epicka strategia czasu rzeczywistego, osadzona w realiach II wojny światowej. Gracz dowodzi wojskami w czasie bitew w różnych zakątkach świata - 4 kampanie przedstawiają wydarzenia z perspektywy ZSRR, Wielkiej Brytanii, USA i Niemiec. Dzięki doświadczeniu, zdobytemu przy tworzeniu poprzednich części serii, specjaliści ze studia Nival odtworzyli bitwy na gigantyczną skalę z niespotykaną dotąd wiernością.

Blitzkrieg 2

Blitzkrieg 2

W porównaniu do wcześniejszej edycji "Blitzkrieg 2" zapewnia graczowi większy wybór zagrywek taktycznych, a jednocześnie umożliwia decydowanie o poziomie trudności i stylu gry. Gracz sam decyduje, które misje wykonać, kiedy wezwać posiłki i w jaki sposób osiągnąć kluczowe cele. Każda bitwa to wyzwanie taktyczne, jako że dowodzić musimy również jednostkami marynarki i lotnictwa, a udane wykonanie misji oznacza, że państwo, dla którego walczysz będzie mogło osiągnąć sukcesy również na poziomie strategicznym.

Kontynuacja wielokrotnie nagradzanego hitu przedstawiającego walki w trakcie II wojny światowej pojawi się w sklepach już w październiku tego roku. Gra zostanie wydana w polskiej kinowej wersji językowej a jej cenę ustalono w wysokości 99,90 zł.

Na premierę gry przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać, tymczasem zapraszam więc pobrania grywalnego dema gry.

Plik do pobrania:

Blitzkrieg 2 SP Demo


Zobacz również