Blitzkrieg 2 - nowe screenshoty!

Niemieckie studio CDV pracujące aktualnie nad osadzoną w realiach II wojny światowej, strategią czasu rzeczywistego o nazwie Blitzkrieg 2, opublikowało nowe zrzuty ekranu z gry.

Blitzkrieg II - zrzut ekranu

Blitzkrieg II - zrzut ekranu

W trakcie rozgrywki w Blitzkrieg II gracz będzie miał możliwość sprawdzenia swoich sił taktyka w aż 84 misjach, w których przyjdzie mu dowodzić trzema największymi armiami II Wojny Światowej - Sowietów, III Rzeszy oraz USA. Gracz będzie miał możliwość pełnego zaplanowania każdej operacji - począwszy od ustalenia dochodzących do kierowanej armii zaopatrzeń, a skończywszy na działaniach poszczególnych grup żołnierzy w terenie.

Autorzy Blitzkrieg 2 zapowiadają, że w grze znajdzie się aż 250 autentycznych typów jednostek oraz 60 rodzajów piechoty, które wzięły udział w II Wojnie Światowej. Grafika prezentowana na udostępnianych zrzutach ekranu wygląda bardzo dobrze, wydaje się być bardzo dopracowana i pokazuje ogromne możliwości silnika graficznego gry Blitzkrieg 2. Z informacji podanych przez studio tworzące grę wynika, że w będzie w niej zaimplementowany tryb rozgrywki wieloosobowej.

Premiera gry na świecie przewidywana jest na trzeci kwartał 2005 roku.

Oficjalna strona Blitzkrieg 2.


Zobacz również