Blitzkrieg: Pomruk Zagłady - wkrótce premiera

Cenega Poland poinformowała, że jeszcze w tym miesiącu do sklepów na terenie całego kraju trafi kolejna pozycja z bestsellerowej serii gier strategicznych - "Blitzkrieg: Pomruk Zagłady". Pakiet misji podążający krokami legendarnego, amerykańskiego generała Pattona nie wymaga do działania podstawowej wersji gry Blitzkrieg.

Screenshot z gry Blitzkrieg: Rolling Thunder

Screenshot z gry Blitzkrieg: Rolling Thunder

"Blitzkrieg: Pomruk Zagłady" (ang. "Blitzkrieg: Rolling Thunder") to drugi, oficjalny dodatek do bestsellerowej strategii czasu rzeczywistego - "Blitzkrieg". Po Erwinie Rommlu przyszedł czas na kolejnego, wybitnego stratega drugiej wojny światowej. Rolling Thunder przedstawia bowiem wydarzenia, których głównym bohaterem był słynny, amerykański generał - George S. Patton. W kampanii związanej z jego osobą na graczy czeka osiemnaście misji, rozgrywających się w Afryce Północnej, na Sycylii, w czasie normandzkich lądowań na plażach Omaha oraz podczas niemieckiej kontrofensywy w Ardenach.

Screenshot z gry Blitzkrieg: Rolling Thunder

Screenshot z gry Blitzkrieg: Rolling Thunder

Pomruk Zagłady to również osiem dodatkowych scenariuszy w trybie gry pojedynczej oraz nowe możliwości podczas gry wieloosobowej. Nie zapomniano o uwagach graczy i zaimplementowano szereg ciekawych elementów, które usprawnią rozgrywkę.

Gra zostanie wydana w polskiej wersji językowej, a do sklepów trafi już 25 lutego w cenie 69,90 złotych.

Więcej Informacji o grze

Strona oficjalna


Zobacz również