Blitzkrieg i dodatki

CDV zapowiada wydanie w tym roku w dwóch dodatków do popularnej strategii osadzonej w realiach II Wojny Światowej pt. Blitzkrieg.

Poza dwoma dodatkami, które zostaną wydane jeszcze w tym roku, CDV zapowiedziała również kontynuację gry - Blitzkrieg 2, która ukaże się prawdopodobnie na początku 2005 roku. Druga odsłona strategii pozwoli graczom kontrolować ponad 300 rodzajów szczegółowo odwzorowanych jednostek z okresu II Wojny Światowej. Misje będą obejmować zakrojone na szeroką skalę operacje desantowe, niszczenie eksperymentalnej broni, a nawet pilotowanie samolotów. Pierwsze zrzuty ekranowe CDV zapowiada wkrótce.

W drugim kwartale tego roku pojawi się również pierwszy oficjalny dodatek do gry, oferujący nowe misje i kampanię, która pozwoli wcielić się w feldmarszałka Rommel'a, i pokierować jego wojskami podczas kampanii w Europie i Afryce Północnej. W grze pojawią się również nowe jednostki oraz nowa grywalna nacja – Japonia. Drugi dodatek planowany jest na czwarty kwartał 2004 roku, ale wydawca nie zdradza jeszcze żadnych informacji na jego temat.


Zobacz również